Zara – Enbe Orkestrası

  • 24 Nisan 2014
  • 502 kez görüntülendi.
Zara – Enbe Orkestrası

Zara – Enbe Orkestrası

Kategori: Konser Parti

Tarihler:
28 Nisan 2014 Pazartesi

Saat:
21:00

Yer: Beşiktaş Kültür Merkezi

Adres: Sinanpaşa Mah. Hasfırın Cad. No:75 Beşiktaş İstanbul

Nereden Alınır:
Biletix Çağrı Merkezi: Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişeZara ve Enbe Orkestrası, Avea’yla Pazartesi Yıldızları kapsamında 28 Nisan’da BKM sahnesini paylaşacak.

Avea’yla müzik ziyafetine hazır olun!

Türk sanat müziği ve Türk halk müziğinin sevilen yorumcusu Zara ve Türkiye’nin en ünlü orkestrası Enbe, dinleyicilerine muhteşem bir müzik ziyafeti vermek için bir araya geliyor.

ABD, İsviçre, Almanya, Hollanda, Suriye, Rusya ve dünyanın birçok ülkesinde konserler ile yelpazesini geniş tutan Zara, en son Avusturya Viyana’da caz-türkü konseri verdi. Zara ayrıca, dünya prömiyeri düzenlenen Yunus Emre Müzikali’nde solist ve oyuncu olarak da görev aldı.

Albümünde üç dünya starı Jose Feliciano, Jean Francois Michael, Chrıstian Adam’ın yanı sıra Türkiye’nin de çok önemli sanatçılarıyla yaptığı çalışmalarla beğeni toplayan Enbe, ilk kez Zara ile bir araya gelerek sahnede farklı bir lezzet oluşturacak.

İlk kez Enbe ile birlikte sahne alacak olan Zara; Kisas Kisas, New York New York, Can’t Take My Eyes Off You, Autumn Leaves adlı yabancı şarkıların yanı sıra İtalyanca bir arya söyleyerek de dinleyicilerini şaşırtacak. Kendi repertuvarından parçaları da yine bu özel konser için söyleyecek olan Zara, sesi ve sahne şovu ile hafızalara kazınacak.

İtalyan aryalardan napolitene uzanan, Fransızca şansonlardan Arjantin tangolarına kadar geniş bir repertuvara sahip olan Enbe de yine kendi hit parçalarından bir bölüm ile sahnedeki yerini alacak.

Zara ve Enbe, 28 Nisan 2014 Pazartesi akşamı BKM’de Avea’yla Pazartesi Yıldızları’nda muhteşem bir sentezle buluşmak isteyen müzikseverlere unutulmayacak bir gece sunacak.

– Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ