Müzik Boğaz’dan Gelir Teknesi

  • 15 Mayıs 2017
  • 301 kez görüntülendi.
Müzik Boğaz’dan Gelir Teknesi

“Müzik Boğaz’dan Gelir’’

Taksim’in gözde konser mekanlarından olan 60 m2 öncülüğünde düzenlenen konserler Boğazın en büyük gezi teknelerinde gerçekleştiriliyor.

Türkiye’nin dört bir tarafından gelen dinleyicilerin de ilgi gösterdiği konserler, bir yandan İstanbul Boğazının tarih kokan doğasına tanıklık ederken öte yandan şehrin eğlence anlayışına yeni bir alternatif oluşturdu. İlki 2015 yaz sonunda gerçekleştirilen ve ülkemizin sevilen müzisyenlerini İstanbul Boğazında dinleyici ile buluşturan “Müzik Boğaz’dan Gelir” konserleri 2016 yılında çizgisini bir adım öteye taşıdı.

Temmuz – Eylül 2016’da gerçekleşen “Müzik Boğaz’dan Gelir” tekne konserlerinde; Birsen Tezer, Hüsnü Arkan, Deniz Tekin, Evrencan Gündüz & Can Gox, Yeni Türkü, Melis Danişmend, Adamlar, Luxus, Pinhani, Cem Adrian, Kalben, Moğollar, Kaan Tangöze, Jehan Barbur, Mehmet Erdem, Yüksek Sadakat, Jülide Özçelik, Murat Meriç, Kozmonot Osman ve HEY!Douglas sahne aldı. Etkinlik kapsamında 20 farklı sanatçı İstanbul’un en güzel göründüğü yerde, Boğaz’ın en büyük gezi teknelerinde müziklerini sevenleriyle buluşturdu.

“Her Şeye Rağmen”, “Sen Gibi”, “Işığım Ve Gölgem”, “Bir Nev-i Alaturka”, “Kıyısız Deniz” isimli albümlerindeki dillerden düşmeyen şarkıları ve aldığı ödüller ile Türkiye’nin en sevilen müzisyenlerinden olan NEV, etkinlik kapsamında 17 Mayıs Çarşamba günü hayranlarıyla buluşacak. Dingin vokali, hikayesi bol şarkılarıyla Türkiye’nin en önemli seslerinden Jehan Barbur, “Uyan”, “Hayat” ve “Sarı” albümlerinin ardından dördüncü solo albümü “Sizler Hiç Yokken” ile devam ettirdiği müzikal yolculuğunun önemli duraklarından birinde hayranlarıyla bir kez daha “Müzik Boğaz’dan Gelir” tekne konserlerinde buluşuyor.
Tekne Kalkış Yer ve Saatleri;

Haydarpaşa Garı Turyol İskelesi

Yanaşma saati 19:30 – Kalkış saati 19.45 / İskeleye Dönüş Saati 23.15

Kuru çeşme Trafik Vakfı Otoparkı İskelesi (Sortie yanı)
Yanaşma saati 20.30 – Kalkış saati 20.45 / İskeleye Dönüş saati 00.00

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ