El ve Ayak Peeelingini Hafife Almayın !

Özgür Firdevs Topal

Yazarın şu ana kadar yazılmış 183 makalesi bulunuyor.
  • 27 Aralık 2014
  • 401 kez görüntülendi.
Yumuşacık ellere, oldukça güsel ve zarif duran ellere sahip olmanız için Peeling şart !
Cilt bakımınızda hiçbir adımı atlamadan temizleme, peeling, nemlendirme gibi bakımları yapıyoruz. Ama ellerinizi ve ayaklarınıza gelince tempomuz yavaşlıyor, kolay bir frenç ve kremle ellerimizi geçiştiriyor, ayaklarımıza ise genelde bakım yapmaya vakit dahi bulamıyoruz. Oysa biz kadınların güzelliği eller ve ayaklarındaki zerafette gizlidir ! Ellerinizi ve ayaklarınızı peeling yardımıyla pürüzlerinden arındırarak daha yumuşak ve bakımlı olmalarını sağlarken bütün güzelliği yakalayarak sağlıklı ayaklara sahip olmak o kadar da zor değil..Ponza taşının gerekliliği
Her banyoda aklına gelmese de duvara astığınız ponzanız elbet kendini hatırlatacak ve hızlıca girdiğiniz duş dışında arnmak için banyoya girdiğinizde kullanacaksınızdır… Hiç olmadı birkaç haftada bir banyoda ayıracağınız birkaç dakikayla ayaklarınızın daha bakımlı gözükmesini sağlamak çok da zor değil. Bildiğimiz ponza taşları ya da onların daha modern halleri ayak törpüleriyle ayaklarınızı ölü derilerinden arındırabilirsiniz. Burada en önemli nokta bu işlemden sonra ayaklarınızı nemlendirmeyi, ve temiz çorap giyerek nemlendiriciyi tamamen emene kadar ayaklarınızın temiz kalmasını sağlamayı unutmamak!
Ellerinize evde yaptığınız bakımda mini et törpüleriyle aşınan ve sertleşmiş deriyi hafifçe törpüleyerek sonrasında nemlendirici bakımı yapmak, size hem güzel ve bakımlı eller, hemde vakitten tasarruf sağlar..

 

YAZARIN SON YAZILARI
Oje mi? – Frenç Mi? - 6 Aralık 2016
Ah Ayaklarım Ah ! - 27 Ekim 2016
Karanfilin Sırrı! - 9 Eylül 2016
Güzel Olmak Kolay mı! - 9 Ağustos 2016
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ